Panel používateľa

CLEAMEN 123 5L metalický vosk ONE

CLEAMEN 123 5L metalický vosk ONE

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Cena za 1ks

28,24 €

33,89 € s DPH

Import kód: C112305

Metalický vosk ONE zlepšuje vzhľad, predlžuje životnosť a lesk linoleových, marmoleových a ostatných PVC podlahových krytín. Navoskovaná podlaha sa menej špiní a ľahšie sa udržiava čistá.
Oproti klasickému metalickému vosku Cleamen 121, sa metalický vosk ONE aplikuje len v jednej vrstve (pri staršom, vsiakavejšom linoleu maximálne 2 vrstvy), výsledkom je zvýšený lesk aj na vyšlapaných a opotrebovaných plochách. Aplikácia tohto vosku je náročnejšia a vyžaduje si odborné praktické skúsenosti.

Nanášanie nového vosku:
Neriedený Cleamen 123 aplikujte priamo na vyčistený (použite Cleamen 120 v koncentrácii 1:10) , zneutralizovaný a vyschnutý povrch a rozotrite rozmyvákom, pracujte v jednom smere.
Počkajte až povrch zaschne (cca 30–40 min).
V prípade poškodeného, alebo veľmi savého povrchu aplikujte druhú (pokiaľ možno slabšiu) vrstvu pod uhlom 90° (kolmo proti prvej vrstve).
V prípade aplikácie príliš silnej vrstvy dochádza k strate lesku!
Povrch je možné preleštiť vysokými otáčkami stroja s leštiacim padom, vzhľadom k jeho vysokému lesku už po nanesení to spravidla nie je nutné.
Iba dodržaním technologického postupu a použitím vhodných prostriedkov je zaručené dokonalé priľnutie metalického vosku k povrchu!
Oprava vosku:
Ošlapané miesto vyčistite (Cleamen 120 v koncentrácii 1:100), vymopujte čistou vodou a nechajte vyschnúť.
Na vyschnutý povrch aplikujte rozprašovačom vosk rozriedený v pomere 50 ml do 1 litra. Neaplikujte na viac ako 5 m2 a okamžite preleštite podlahovým kotúčovým strojom s vysokými otáčkami a bielym padom.
Pokračujte na ďalšom úseku, prípadne pridajte druhú vrstvu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.